Strona główna Aktualności Szkolenie Club Manager z Wojtkiem Herrą!

Aktualności

blog

Szkolenie Club Manager z Wojtkiem Herrą!

  • by TG Academy
  • Grudzień 2, 2014
  •  

Z przyjemnością informujemy, że szkolenie Club Manager, które rozpocznie się już 17 stycznia 2015 r. poprowadzi Wojtek Herra. 

Wojtek specjalizuje się w projektach ukierunkowanych na zwiększanie efektywności sprzedaży. Skutecznie pracuje zarówno z menedżerami prowadząc warsztaty na temat strategii handlowej oraz rozwijania i motywowania osób odpowiedzialnych za sprzedaż, jak również z pracownikami działów obsługi klienta przeprowadzając szkolenia z zakresu umiejętności budowania trwałych i rentownych relacji z klientami instytucjonalnymi.

Z wykształcenia psycholog, specjalista z zakresu Psychologii Organizacji i Zarządzania. Absolwent podyplomowego Studium Zarządzania Zasobami Ludzkimi oraz Szkoły Trenerów Biznesu organizowanej przez Pracownię TROP i Polskie Towarzystwo Psychologiczne. Jednak, jak sam mówi, największy wpływ na jego podejście do konsultingu i prowadzenia szkoleń miały podyplomowe studia – Finanse w Zarządzaniu na warszawskiej SGH. Aktualnie doktorant wydziału psychologii SWPS w Warszawie – prowadzi badania nad wpływem osobowości handlowca na skuteczność sprzedaży dla obecnych i nowych klientów.

Doświadczenie zawodowe zdobywał współpracując zarówno z firmami doradczymi i szkoleniowymi, jak również pracując w dziale personalnym jednej z dużych korporacji. W okresie od grudnia 2002 do grudnia 2005 roku konsultant AchieveGlobal – największej międzynarodowej firmy szkoleniowej. W zakres jego obowiązków wchodziła współpraca z kluczowymi klientami w sektorze motoryzacyjnym, energetycznym i przemysłowym. Dzięki zdobytym doświadczeniom potrafi efektywnie współpracować z firmami doradczymi oraz agencjami reklamowymi. Uczestnicy szkoleń oraz menedżerowie przedsiębiorstw będących klientami Wojtka doceniają przede wszystkim jego praktyczne doświadczenia związane z pracą z klientami. Jak sam mówi o sobie, jest urodzonym sprzedawcą i pasją do tego zawodu zaraża uczestników swoich seminariów. Wierzy, że są dwa podstawowe warunki osiągnięcia sukcesu w sprzedaży. Pierwszy, to ciężka, systematyczna praca. Drugi, to konsekwentna dbałość o interesy klienta i bycie dla niego zaufanym doradcą, który potrafi wesprzeć go w realizacji celów biznesowych.

Prowadził projekty i szkolenia dla takich firm jak: 3M, Be Group, C&A, Cisco, Dell, DHL, Emarketing Experts, Fujitsu, Grupa Ergo Hestia, GoldenLine, Harley – Davidson, Hypermedia/Isobar, Kompania Piwowarska, NextiraOne, Office Plus, PZU, Randstad, Sephora, Skanska, Toyota, Volvo oraz Yamaha. Jako „Mistrz Prezentacji” – laureat II edycji konkursu organizowanego przez Instytut Zarządzania – efektywnie pomaga uczestnikom szkoleń podnieść swoje kompetencje tak, aby pozytywnie przedstawiali swą osobę w trakcie wystąpień publicznych.

Zobacz program szkolenia Club Manager, które poprowadzi Wojtek i zapisz się już dziś! Zobacz program >>