Strona główna Aktualności Kamil Goleń dołącza do grona naszych prowadzących!

Aktualności

blog

Kamil Goleń dołącza do grona naszych prowadzących!

  • by TG Academy
  • Luty 12, 2016
  •  

Miło nam poinformować, że do naszego sztabu szkoleniowego dołączył Kamil Goleń. Kamil poprowadzi zajęcia z Fizjologii, Oceny funkcjonalnej, Metod treningu i Treningu Funkcjonalnego w ramach kursu dla trenerów personalnych. Wiedza i doświadczenie Kamila są ogromne, więc zdecydowanie będzie z czego czerpać!

Kilka słów o Kamilu:
☛ Specjalista treningu funkcjonalnego oraz trener przygotowania motorycznego. Współpracuje z zawodnikami kadr narodowych (tenis, lekka atletyka, pływanie, sztuki walki).
☛ Kierownik działu treningu w Centrum Rehabilitacji Sportowej Tomasz Wiliński, klinice specjalizującej się w rehabilitacji i treningu medycznym.
☛ Wykładowca na licznych konferencji organizowanych m.in. przez PKOL, AWF Katowice, AWF Warszawa.
☛ Współtwórca szkoleń z dziedziny profilaktyki w tenisie ziemnym oraz bieganiu, akredytowanych przez Polski Związek Tenisa oraz Polski Związek Lekkiej Atletyki.
☛ Uczestnik wielu międzynarodowych szkoleń : Applied functional science, EXOS Performance Mentorship I i II , Kinetic Control.
☛ Fanatyk biegania, były lekkoatleta, który całą swoją karierę zawodową skupia na doskonaleniu siebie oraz swoich umiejętności trenerskich.
☛ Absolwent wydziału Rehabilitacji AWF Warszawa.

Kolejna edycja startuje już 5 marca – zachęcamy do zapoznania się z programem na naszej stronie – zobacz szczegóły >>