O Kursach

Na rynku fitness, istnieje wiele kursów dedykowanych trenerom personalnym. Niestety większość z nich nie uwzględnia konieczności zapewnienia ciągłości edukacji trenera. Bardzo często zdobywanie wiedzy kończy się więc na jednym lub kilku oderwanych od siebie, weekendowych kursach. Kursy te zazwyczaj nie obejmują pełnego, potrzebnego zakresu wiedzy i umiejętności, które powinien zdobyć trener personalny.

Kursy w ramach Technogym Academy to pełne kompendium wiedzy dla trenera personalnego. Kursy trenerskie zostały podzielone na 3 poziomy, dzięki którym trener zdobędzie kompleksową wiedzę potrzebną do pracy zawodowej, a jednocześnie może wybrać kierunek swojego rozwoju i zdobyć międzynarodowe kontakty, które zaprocentują na przyszłość. To, o co zadbaliśmy szczególnie, to mocny program stworzony we współpracy z naszymi prowadzącymi oraz praktyczny aspekt szkoleń. Zachęcamy do zapoznania się z programem poszczególnych kursów, sylwetkami naszych prowadzących oraz zasadami uczestnictwa w szkoleniach.

Poziom 1

Technogym Personal Trainer

Technogym Personal Trainer to kurs kompleksowo przygotowujący do pracy trenera personalnego. Mogą wziąć w nim udział zarówno osoby, które już pracują jako trener i chcą poszerzyć swoje kwalifikacje, jak i osoby, które chcą rozpocząć swoją przygodę z tym zawodem. Kurs składa się z kilkunastu modułów tematycznych takich jak m.in. Żywienie, Fizjologia, Metody treningowe czy Motywacja i Sprzedaż treningów. Szkolenie kończy się egzaminem teoretycznym i praktycznym, a w przypadku uzyskania pozytywnego wyniku, uczestnik otrzymuje ceryfikat ukończenia szkolenia oraz wpis do rejestru EREPS, prowadzonego przez Europejską Fundację EHFA (European Health&Fitness Association), która reprezentuje europejski sektor zdrowia i fitness w Parlamencie Europejskim.

Poziom 2

Technogym Coach

Technogym Coach to kurs podzielony na specjalistyczne moduły tematyczne, dzięki którym trener personalny może wybrać kierunek rozwoju swojej kariery zawodowej i kształcić się w wybranej dziedzinie. Na ten moment planujemy uruchomić moduły poświęcone Marketingowi i Sprzedaży, Sportom Walki, Treningowi Funkcjonalnemu i Medycznemu. W miarę zainteresowania będziemy uruchamiać kolejne moduły tematyczne.

Poziom 3

Technogym Master Trainer

Technogym Master Trainer to kurs, w którym mają szansę wziąć udział nasi najlepsi absolwenci. Osoba, która ukończy kurs “Technogym Personal Trainer” i “Technogym Personal Coach”, a także pozytywnie zaskoczy nas swoim podejściem do pracy i doskonałą znajomością zagadnień omawianych na zajęciach, będzie miała szansę wyjazdu na profesjonalny kurs trenerski do Wellness Institute w głównej siedzibie Technogym we Włoszech i otrzymania tytułu Master Trenera Technogym. Ten kurs to niepowtarzalna okazja do zdobycia unikatowej wiedzy i umiejętności, nawiązania międzynarodowych kontaktów i otrzymania uprawnień do szkolenia innych trenerów.

Zapisz się do naszego newslettera i bądź na bieżąco

Bądźmy w kontakcieZadzwoń

+48 781 212 321

Napisz

kontakt@technogymacademy.pl


Organizatorem kursu jest:

ITP S.A. – oficjalny przedstawiciel firmy Technogym w Polsce.
ul. Domaniewska 37, 02-672 Warszawa
www.technogympolska.pl