O kursie

Dowiedz się, kim jest Master Trener Technogym i dlaczego warto nim zostać.

Tytuł Master Trenera Technogym zdobywają jedynie nieliczni. Każdego roku, zaledwie kilkanaście osób z całego świata zostaje zaproszonych do wzięcia udziału w tym kursie. W Polsce, tytuł Technogym Master Trenera posiadają tylko 3 osoby. Jeśli marzysz o dołączeniu do tego elitarnego grona,  zapisz się na kursy trenerskie do Technogym Academy i uzyskaj niepowtarzalną szansę zdobycia nie tylko tego tytułu, ale również unikatowej wiedzy i umiejętności, których nie zdobędziesz na żadnym innym kursie. Wyjazd na profesjonalne szkolenie do Wellness Institute, założonego we Włoszech przez Technogym, będzie też okazją do zdobycia międzynarodowych kontaktów. Jako Master Trener Technogym otrzymasz pełne wsparcie firmy we wszystkich zawodowych przedsięwzięciach, będziesz też mógł szkolić innych trenerów i budować swoją mocną pozycję zawodową. Dołącz do nas już dziś!

Michał Bukraba"Kurs Technogym Master Trainer organizowany przez Wellness Institute to świetna okazja do poznania Trenerów Personalnych z całego świata, możliwość wymiany doświadczeń oraz skonfrontowania poglądów na tematy treningowe. Program kursu pozwala zdobyć wiedzę o tworzeniu planów treningowych dla różnych grup użytkowników, oraz prowadzeniu treningów z użyciem najnowszych technologii. To ogromna dawka wiedzy oraz motywacji płynącej od najlepszych fachowców z całego świata, którzy prowadzą szkolenie".

Michał Bukraba, trener personalny, Master Trener Technogym.        

Na kursie dowiesz się:

  • Jak tworzyć plany treningowe dopasowane do różnych grup użytkowników.
  • Jak poprowadzić trening na różnorodnym sprzęcie i przy użyciu nowoczesnych akcesoriów.
  • Jak być dobrym mówcą i dlaczego trzeba nim być jako trener personalny.
  • Jak stworzyć efektywny trening dla małej i dużej grupy i na co najbardziej zwrócić uwagę.
  • Jak korzystać z najnowszych rozwiązań technologicznych, aby ułatwić życie sobie, menedżerowi klubu i klientowi.

Szczegóły

Dowiedz się, jakie kroki musisz podjąć, aby zostać Master Trenerem Technogym.

Aby wziąć udział w kursie i zostać Master Trenerem Technogym, musisz: ukończyć pierwszy i drugi poziom szkolenia ("Technogym Personal Trainer" i "Technogym Coach"), zdać z bardzo dobrym wynikiem egzamin teoretyczny i praktyczny, wykazać się ponadprzeciętną wiedzą i pozytywnie zaskoczyć nas swoim podejściem do pracy.

Zapisz się do naszego newslettera i bądź na bieżąco

Bądźmy w kontakcie

Masz pytania lub wątpliwości? Nie jesteś pewien na jaki kurs się zapisać? Z chęcią Ci doradzimy! Skontaktuj się z nami.Zadzwoń

+48 781 212 321

Napisz

kontakt@technogymacademy.pl


Organizatorem kursu jest:

ITP S.A. – oficjalny przedstawiciel firmy Technogym w Polsce.
ul. Domaniewska 37, 02-672 Warszawa
www.technogympolska.pl