Strona główna Aktualności Tomasz Mączka w gronie prowadzących Technogym Academy

Aktualności

blog

Tomasz Mączka w gronie prowadzących Technogym Academy

  • by TG Academy
  • Grudzień 20, 2018
  •  

Do naszej kadry prowadzących dołączył Tomasz Mączka, który poprowadzi zajęcia ze sprzedaży treningów personalnych i obsługi klienta.

Tomek specjalizuje się w psychologii treningu, metodach motywacji, komunikacji i sprzedaży. Rekrutował kadrę do kilkunastu klubów fitness, odbył tysiące rozmów rekrutacyjnych, przeszkolił setki trenerów personalnych, a dziesiątki wspierał mentorsko w ich codziennej pracy z klientami. Koncentruję się na doskonaleniu u trenerów skutecznej komunikacji, a zwłaszcza aktywnego słuchania – krytycznej, jak uważa, umiejętności w tej pracy.

Tomek jest twórcą SekretyTrenera.pl – pierwszego w Polsce miejsca poświęconego rozwojowi zawodowemu trenerów personalnych. Cała jego kariera zawodowa jest związana z branżą fitness. Był odpowiedzialny za rekrutację, szkolenie i rozwój zawodowy setek trenerów personalnych. W przeszłości współpracował z największymi operatorem fitness w Polsce. Studiował zarządzanie w SGH, gdzie wyspecjalizowałem się w zarządzaniu zasobami ludzkimi. Prowadził badania nad poziomem zaangażowania trenerów i instruktorów w ich pracę. Jako pierwszy w branży fitness zbadał sytuację finansową trenerów personalnych przygotowując Raport: Zarobki trenerów personalnych w Polsce.