Strona główna Aktualności Trening kobiet w ciąży z Mileną Kozłowską!

Aktualności

blog

Trening kobiet w ciąży z Mileną Kozłowską!

  • by TG Academy
  • Grudzień 11, 2014
  •  

Trening kobiet w ciąży to zdecydowanie bardzo aktualny i ważny temat. Kobiety coraz częściej poszukują odpowiedzi na pytania: jak przygotować ciało do ciąży, jakie ćwiczenia najbezpieczniej wykonywać w trakcie ciąży i jak zadbać o siebie po narodzinach dziecka oraz wrócić do dawnej formy. Dobry trener personalny musi umieć na te pytania odpowiedzieć i pomóc podopiecznej na każdym etapie!

Podczas kursu Technogym Personal Trainer, będziecie mieli okazję uczestniczyć w specjalnych zajęciach z tej tematyki. A poprowadzi je Milena Kozłowska!

Milena to zdecydowanie propagatorka aktywności kobiet w Polsce. Jest założycielką GymMama – projektu, którego celem jest aktywizacja kobiet w czasie ciąży i po narodzinach dziecka.

Specjalizuje się w zajęciach z kobietami w ciąży, jak i mamami po porodzie z niemowlętami. Tworzy dla nich nowatorskie formy aktywności fizycznej poczynając od specjalnych programów treningowych i aktywnych spacerów z wózkami, które jako pierwsza wprowadziła do Polski w 2012 roku. Prowadząc zajęcia i treningi personalne dowiodła nie raz, jak ważne jest odpowiednie przygotowanie fizyczne do porodu, jak i opieka w czasie powrotu do formy młodych mam.

Milena pracuje też jako instruktor zajęć fitness i trener personalny w warszawskich klubach i studiach fitness. Jest instruktorem wychowania fizycznego w Akademii Obrony Narodowej, gdzie motywuje studentów do aktywności fizycznej. Zapraszamy serdecznie na zajęcia z Mileną!