Strona główna Aktualności Michał Skowron dołącza do teamu Technogym Academy

Aktualności

blog

Michał Skowron dołącza do teamu Technogym Academy

  • by TG Academy
  • Grudzień 19, 2014
  •  

Przedstawiamy naszego prowadzącego – Michała Skowrona! Michał poprowadzi kilka zajęć w ramach kursu Technogym Personal Trainer. Będą to zajęcia z Metod Treningowych oraz Doskonalenia Techniki Ćwiczeń Klasycznych. 

Michał ukończył prestiżowe szkolenie z zakresu przygotowania motorycznego EXOS Performance Mentorship I. Jest licencjonowanym instruktorem kulturystyki i sportów siłowych. Od 7 lat pracuje jako trener personalny i szkoleniowiec (trening funkcjonalny, dietetyka i suplementacja) w Holmes Place, jak również w klubie TI – trener indywidualny. Jest trenerem przygotowania motorycznego – KPS Sieldce (siatkówka) i Dolkana Ząbki (piłka nożna).


Współpracuje z Uniwersytetem Rzeszowskim prowadząc wykłady i ćwiczenia na kursie Trener Personalny. Jest absolwentem AWF Warszawa i jednocześnie studentem tej uczelni na II roku studiów doktoranckich. W swojej pracy badawczej zajmuje się wpływem zjawiska odmowy mięśniowej na efektywność programów ukierunkowanych na rozwój masy mięśniowej i siły maksymalnej u sportowców na różnym stopniu zaawansowania. Michał uczestniczył w wielu certyfikowanym szkoleniach obejmujących sposoby walki z nadwagą i otyłością oraz suplementacji w sporcie.